• Formand



    • Marie Traasdahl Staal

      Marie Traasdahl Staal

      Valgperiode 10-05-2017 - 30-04-2019
      Relation Mor til Vilma på Græshopperne
      Beskrivelse

      ronja@traasdahlstaal.dk

      Marie sidder tillige i Åkandens institutionsbestyrelse.

  • Medlem



    • Elin Sofie Skjefstad

      Elin Sofie Skjefstad

      Valgperiode 10-05-2017 - 30-04-2019
      Relation Mor til Karl hos Salamanderne og Otto hos Haletudserne
      Beskrivelse

      elinskjefstad@gmail.com

      Elin sidder tillige i Åkandens institutionsbestyrelse.

  • Suppleant



    • Louise Bech Salmon

      Louise Bech Salmon

      Valgperiode 23-05-2018 - 23-05-2019
      Relation Mor til Julius på Græshopperne og Frederikke hos Frøerne.